Cyfrowe systemy zamykania

Cyfrowa technologia bezpieczeństwa

Dlaczego cyfrowe rozwiązania

ponieważ zapewniają taki poziom kontroli, bezpieczeństwa i elastyczności, który nie jest możliwy w mechanicznych systemach zamknięć:

łatwe i natychmiastowe dodawanie lub zabieranie uprawnień dostępu do drzwi lub innych przejść

Przy mechanicznym rozwiązaniu trzeb fizycznie dokonać zmiany w zamku aby poprzez jego przekodowanie lub wymianę zmienić zakres dostępu uprawnionym osobom. W przypadku zamków cyfrowych wystarczy wydać elektroniczne polecenie. Trwa to chwilę i nic nie kosztuje.

dostęp tylko w określonym czasie np. od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00

Nad raz wydanym kluczem mechanicznym nie mamy kontroli – otwiera zawsze.

rejestr zdarzeń – możliwość sprawdzenia, który z użytkowników i kiedy otwierał zamek

Dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu możemy prześledzić ruch na danym przejściu z dokładnością do 1 minuty.

zdalne, z dowolnego miejsca dodawanie lub odbieranie uprawnień dostępu.

Bardzo wygodne rozwiązanie dające elastyczność zarządzania dostępem.

zdalne, w czasie rzeczywistym monitorowanie ruchu na danym przejściu.

Jak działa cyfrowa kontrola dostępu

intuicyjnie programowalna na danym przejściu.

Proste w obsłudze oprogramowanie i internetowe aplikacje sprawiają, że wszystkie zalety i możliwości Kaba evolo są łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika.

bezprzewodowo.

Nie potrzeba prowadzić okablowania ani do zarządzania ani do zasilania urządzeń przy drzwiach. Montaż na drzwiach jest bardzo prosty i szybki.

dopasowana do każdej sytuacji.

Czy to będą drzwi, winda, szafka czy szlaban za pomocą jednej karty obsłużymy wszystkie te urządzenia.

elastycznie

System można szybko i łatwo rozbudować o nowe drzwi lub urządzenia. Zarządzać można z dowolnego miejsca i o każdej porze. W przypadku przeniesienia firmy do nowej lokalizacji urządzenia zabieramy ze sobą. Kilka sposobów zarządzania i monitorowania: za pomocą uprawnionej karty, za pomocą smartfona, za pomocą programu i urządzeń peryferyjnych.

skalowalnie

W zależności od wielkości systemu oraz wymaganych zastosowań można dobrać odpowiednie sposoby obsługi i zarządzania:

Kaba evolo cart

Prawa dostępu nadaje sie za pomocą Karty Bezpieczeństwa.

Kaba evolo smart

Smartfon jest narzędziem nadawania uprawnień.

Kaba evolo manager

Zarządzanie system z pozycji biurka.

Ekonomia

Początkowy wydatek zwraca się wraz z czasem użytkowania. Jeżeli weźmiemy pod uwagę koszty obsługi tradycyjnych rozwiązań np. przekodowania zamków przy dodawaniu albo odbieraniu uprawnień, lub nowe klucze to może sie okazać, że w perspektywie dłuższego czasu tradycyjne rozwiązanie jest znacznie droższe a nie daje tylu wymiernych korzyści. Zabezpieczone przed kopiowaniem karty zbliżeniowe są znaczne tańsze od opowiadającym im kluczom mechanicznym. W sytuacji kiedy dostęp ma bardzo dużo użytkowników rozwiązanie cyfrowe jest znaczenie tańsze.

Bezpieczeństwo

Elektroniczne karty dostępowe są znacznej bardziej zabezpieczone przed nieuprawnionym kopiowaniem niż tradycyjne klucze. Dodatkowym elementem wpływającym na bezpieczeństwo jest możliwość kontrolowanie kto, gdzie i kiedy otwierał drzwi. W tradycyjnym rozwiązaniu nie mamy takiej kontroli Połączenie tego z możliwością bezpośredniego monitorowania zdarzeń na przejściach sprawia że takie rozwiązanie jest dużo bardziej bezpieczne od rozwiązań mechanicznych

Design

Dodatkową zaletą jest wyjątkowe, wielokrotnie nagradzane wzornictwo produktów. Nowoczesny design przyciąga uwagę i podnosi prestiż wnętrza. W zależności od potrzeb lub upodobania można zastosować odpowiednie urządzenia elektroniczne 

W naszej siedzibie przy ul. Tadeusza Kościuszki 117/1u we Wrocławiu można poznać i przetestować programy i urządzenia służące cyfrowej technologi kontroli i bezpieczeństwa