Domy jednorodzinne

i mieszkania

Nasza oferta dla bezpieczeństwa i wygody mieszkania, domu i posesji

Systemy zamknięć

Jeżeli do otwarcia drzwi w domu używanych jest więcej niż jeden klucz to polecamy  –>Master Key  system, który sprawi że jeden klucz otworzy wszystkie zamki.

Zgodnie z zasadą systemów – każdy posługuje się tylko  jednym kluczem, ale otwiera tylko te drzwi do których ma udostępniony przez właściciela dostęp. W domu jednorodzinnym może to wyglądać tak:

$

Gospodarze otwierają wszystkie drzwi

$

Dzieci nie otwierają np. garażu i gabinetu

$

Gosposia – otwiera tylko furtkę i drzwi wejściowe do domu. Można tu zastosować rozwiązanie dormakaba SAT.  Funkcja ta umożliwia dawanie ograniczonego dostępu dla wybranych drzwi. Patrz film.

$

Ogrodnik otworzy tylko furtkę i pomieszczenie gospodarcze

Można zastosować na drzwi wejściowe  wkładki systemowe w najwyższej klasie bezpieczeństwa antywłamaniowego, zgodne z obowiązującą Normą.

Rozwiązanie Master Key to:

N

Wygoda

N

Maksymalna ochrona klucza przed niedozwolonym kopiowaniem

N

Oszczędność

Przydatne funkcje wkładek dla mieszkania czy domu jednorodzinnego:

LAM – stalowa sztaba w obudowie wkładki- ochrona przed złamaniem. Złamanie wkładki jest najczęściej stosowanym sposobem przez włamywaczy. Trwa krótko i nie powoduje hałasu a jest bardzo skuteczne

BAZ – możliwość samodzielnego przekodowania wkładki w przypadku utraty klucza

BSZ możliwość otwarcia pomimo włożonego po przeciwnej stronie klucza

SAT czasowe ograniczenie dostępu

TIC wkładka z izolacją termiczną

Przydatne inne rozwiązania:

Dorabianie kluczy

Jeżeli są  już zamontowane zamki, ale jest problem z dorobieniem kluczy do nich, to zapraszamy do nas. Posiadamy autoryzację wielu producentów zamków i dysponujemy odpowiednim sprzętem.

Zamki bez mechanicznych kluczy

Do zastosowanie np. w domu lub mieszkaniu przeznaczonym na wynajem.

Zamki do okien i drzwi balkonowych

W domach jednorodzinnych złodzieje częściej dostają sie do środka przez inne miejsca niż główne drzwi wejściowe. Forsowane są drzwi balkonowe, okna, wyłazy na dach. Te miejsca są zwykle gorzej zabezpieczone. We współpracy z niemieckim producentem firmą ABUS oferujemy profesjonalne zabezpieczenia narażonych na atak miejsc.

Szyldy bezpieczne

Zabezpieczenie samą wkładką może być nie wystarczające jeżeli jest do niej łatwy dostęp. Zalecana jest ochrona wkładki szyldem bezpiecznym chroniącym wkładkę przed złamaniem, wyrwaniem lub wierceniem.

Prezentacja zastosowań – w naszej siedzibie przy ul Tadeusza Kościuszki 117/1u we Wrocławiu