O firmie Patron

Rozpoczęliśmy działalność w 1985 roku.

Od początku w naszej pracy  kierujemy się zasadą doboru najlepszego rozwiązania lub produktu do konkretnego, stawianego nam zadania. Wynika to stąd, że do naszych zadań nie podchodzimy tylko z obowiązku, ale przede wszystkim z pasją.

Jesteśmy firmą niezależną. Wybór konkretnego rozwiązania czy produktu nie jest podyktowany promowaniem danej marki lecz optymalnym rozwiązaniem dla konkretnego zastosowania. 

Współpracujemy z najlepszymi, uznanymi markami. Nie stosujemy kompromisu pomiędzy ceną a jakością. Na pierwszym miejscu najważniejsza jest dla nas jakość bo od niej zależy bezpieczeństwo i niezawodność, o które staramy się w imieniu Klienta.

Najlepszą cenę możemy zagwarantować m.in. przez to, że większość produktów pozyskujemy bezpośrednio od producentów.

Jesteśmy samodzielni. Nasz sztandarowy wyrób – system Master Key produkujemy sami wykorzystując technologię i oryginalne części producenta. W Tym celu posiadamy bogato zaopatrzony magazyn podzespołów i części oraz nowoczesny park maszynowy. Wpływa to nie tylko na obniżenie ceny, ale również na szybkość naszego działania. Czas wyprodukowania nowego systemu czy rozbudowa istniejącego skrócony jest do maksimum bez uszczerbku na jakości.

System Opieki Serwisowej. Dzięki doświadczeniom  wynikającym z ponad 30 letniej praktyki wypracowaliśmy własny program serwisowy.

Jesteśmy ukierunkowani na przyszłość, dlatego poprzez podnoszenie kwalifikacji mocno inwestujemy w rozwój zawodowy naszej załogi.  Na bieżąco dbamy o rozbudowę bazy sprzętowej i wdrażanie nowych technologi. 

Aby ułatwić naszym Klientom podjęcie decyzji o wyborze najlepszego rozwiązania stworzyliśmy w naszej siedzibie ekspozycję z produktów i rozwiązań.

Na miejscu można zobaczyć i przetestować rozwiązania, które oferujemy.