Dorabianie kluczy Wrocław

Dorabianie kluczy we Wrocławiu

Jeżeli masz problem z dorobieniem klucza – zapraszamy do nas.

Specjalizujemy się w kluczach nietypowych i trudnych do skopiowania więc spróbujemy pomóc. Zapraszamy do kontaktu – kliknij.

Ponad trzydziestoletnia praktyka w wykonywaniu usług, nowoczesne urządzenia, posiadane autoryzacje i licencje od producentów zamków pozwalają nam skopiować większość kluczy.

 

 

Zakres dorabianych kluczy

Oprócz kluczy typowych do mieszkań wykonujemy usługi specjalistyczne

$

samochodowe kodowane elektronicznie (transponder, immobilizer)

$

do motocykli, przyczep, bagażników samochodowych, maszyn budowlanych, wózków magazynowych itp

$

samochodowe z pilotem

$

wykonujemy naprawy mechaniczne lub wymiany obudowy. Wymieniamy baterie.

$
$

dorabianie kluczy do skrzynek pocztowych, sejfów, kłódek, wind

dwu piórowe, typu pompa, dyskowe, nasadowe, nawiercane, profilowe, krzyżowe itp

$

Dorabianie wg kodu, który jest na Karcie Bezpieczeństwa.

Dysponujemy maszynami elektronicznymi, które umożliwiają wykonanie klucza na podstawie jego kodu, bez udziału fizycznego klucza. Wykonane w ten sposób klucze są najbliższe oryginałowi, najbardziej dokładne, ponieważ podczas kopiowania nie powiela się śladów zużycia powstających podczas normalnej eksploatacji.

Możemy również przyjmować zlecenia zdalne, bez potrzeby obecności w naszych punktach usługowych. Dorobione w ten sposób klucze wysyłamy kurierem.

 

$

Klucze zastrzeżone

Mamy autoryzację wielu producentów na dorabianie kluczy zastrzeżonych. Usługę wykonujemy na  kluczach oryginalnych, dostarczanych przez producenta danej marki. Klucze takie nie uszkadzają zamków, jak to może mieć miejsce w przypadku podróbek.

 

$

Możemy wykonać na kluczu spersonalizowany napis lub numerację.

Miejsce wykonywania kluczy

Punkty usługowe stacjonarne

Siedziba i pracownia firmy 

ul. Tadeusza Kościuszki 117/1u.

50-442 Wrocław
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Tel. 71 321 08 59

e-mail: patron.lobocki@onet.eu

Mapa

Punkt usługowo – handlowy

ul. Długa 37-47 

w Hipermarkecie  Kaufland (dawniej TESCO)

Czynne pon. – piąt. w godz. 8:00 – 20:00

w sobotę 10:00-17:00

w niedziela handlowe w godz. 10:00 – 18:00

Tel. 71 355 73 08

e-mail: patron.tesco@onet.eu

Mapa

Punkt usługowy 

ul. świeradowska  70

w Centrum Handlowym GAJ 

Czynne pon. -piąt.

w godz. 10:00 -18:00

w sobotę godz. 10:00 – 16:00

Tel. 71 321 08 59

e-mail: patron.tesco@onet.eu

Punkt usługowo – handlowy

ul. Komandorska 66 (Krzyki)

Cenrtum Handlowym ARENA

Czynne pon. – piąt.  

 w godz. 8:00 – 21:00

w sobotę godz. 10:00 – 16:00

Tel. 71 355 73 08

e-mail: patron.tesco@onet.eu

Mapa

Mobilny serwis 

Nie opuszczając swojej firmy możecie mieć wykonaną usługę dorabiania kluczy. My przyjedziemy do Was. Oszczędzacie czas, a ważne i potrzebne na miejscu klucze nie opuszczają zakładu.

Wysyłka kurierem  

Jeżeli jesteś spoza Wrocławia, lub masz problem z odebraniem kluczy, to możesz zamówić  w naszym  SKLEPIE INTERNETOWYM,     a my po wykonaniu  wyślemy je na wskazany adres.

Cennik dorabiania kluczy we Wrocławiu

Szczegółowy cennik usług związanych z dorabianiem kluczy liczy ponad 90 pozycji i jest dostępny w naszych stacjonarnych punktach dorabiania kluczy. Tak duża liczba bierze się z stąd, że do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę kilka czynników, które wpływają na ostateczną cenę. Na przykład ten sam klucz będzie kosztował inaczej w zależności czy będzie wykonany z klucza oryginalnego zakupionego bezpośrednio u producenta z jego logo, czy z surówki dostępnej w hurtowni. Dajemy możliwość wyboru.

 

Posiadamy klucze, które są dostępne na poczekaniu, ale przez swoją nietypowość dorabiane są raz na kilka lat. Słyszymy wtedy od klientów – „szukam tego klucza od dawna, a u was jest od ręki”. Magazynowanie takich kluczy wiąże się oczywiści z większymi kosztami niż kluczy, które wykonywane są na co dzień. Z stąd ta różnorodność cen.

 

Mamy również własną politykę rabatową, którą stosujemy wobec klientów którzy jednorazowo zlecają dużą ilość kluczy lub robią to często.

Nie mniej możemy zapewnić, że wszystkie ceny kalkulowane są uczciwie z myślą nie o szybkim wzbogaceniu się ale ugruntowaniu naszego miejsca na rynku usług. Konkretne ceny wybranych pozycji dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Sklep

Dorabianie kluczy w naszej firmie

 

Dorabianie kluczy wykonujemy nieprzerwanie od 1985 roku. Na początku było to w miarę łatwe działanie. Wystarczyło kilkanaście wzorów surowych kluczy, jedna prosta maszyna i kilka różnych pilników do metalu. Obowiązywała wówczas w zasadzie jedna cena dorabiania kluczy. Wystarczał nam również jeden punkt dorabiania kluczy na Krzykach. Było to tzw. tanie dorabianie kluczy i w zasadzie bezproblemowe.

 

Gdy po 1990 roku polski rynek otworzył się na zagraniczne wyroby i z zachodu oraz wschodu napływały coraz to nowe modele zamków, w naturalny sposób musieliśmy nadążać za zmieniającymi się warunkami. Do umiejętności poradzenia sobie z nowymi technologiami doszła potrzeba uzyskania zaufania producentów, którzy przez przyznawanie autoryzacji, powierzali obsługę i serwis swoich wyrobów. Dzięki podjętym wówczas działaniom ukierunkowanym na udoskonalanie umiejętności i inwestowanie w nowoczesne narzędzia mogliśmy spełnić wygórowane wymagania i uzyskać autoryzację większości producentów. Dzięki temu obecnie w sposób legalny możemy wykonać kopię tzw. zastrzeżonych kluczy takich marek jak GERDA. WILKA, CES. ABUS, GEGE, KABA, LOB, GAM, HARKO, ISEO i wielu innych. Z biegiem czasu zaistniała również potrzeba przebranżowienia z działań wyłącznie ślusarskich na prace również na polu mechatroniki lub czystej elektroniki.

 

Obecnie cennik dorabiania kluczy liczy kilkadziesiąt pozycji od najprostszych jak np. dorabianie kluczy do skrzynek pocztowych we Wrocławiu, przez specjalistyczne jak np. dorabianie kluczy Gerda po wymagające autoryzacji lub licencji dorabianie kluczy Master Key. Dziś praktycznie pilników nie używamy, wykorzystujemy za to specjalistyczne maszyny mechaniczne lub obrabiarki CNC, pozwalające wykonać klucz bez wzoru jedynie na podstawie kodu. Inne urządzenia komputerowe służą nam do programowania kluczy i kart elektronicznych.

 

Co możemy zaoferować naszym klientom?

Dzięki stosowanej przez nas zaawansowanej, nowoczesnej technologii oraz możliwości szerokiego spektrum kluczy, nasze usługi, w skład w których wchodzi dorabianie kluczy, są nie tylko sprawnie realizowane, ale również możemy zagwarantować dorabianie kluczy tanio i bezproblemowo.

„JEŻELI MASZ PROBLEM Z DOROBIENIEM KLUCZA – PRZYJDŹ DO NAS” – to nasze hasło i zaproszenie, a także obietnica, którą składamy naszym klientom. Rozwiązujemy problemy i jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do punktu dorabiania kluczy na Krzykach i nie tylko!

Klucz master key - dowiedz się więcej