Kłódki w systemie jednego klucza

SERWIS

na terenie Wrocławia

– doradzimy
– pomierzymy
– zamontujemy

Wycena indywidualna tel.: 71 321 08 59
e-mail: patron@patron.pl

Kłódki w systemie jednego klucza

Kłódki na jeden klucz – system wielu możliwości

Jeżeli w danym obiekcie lub w wielu różnych obiektach stosujemy kłódki jako formę zabezpieczenia, to najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie kłódki w systemie jednego klucza, czyli tzw. kłódki na jeden klucz. Bez względu na ich ilość wszystkie mogą być otwierane tym samym kluczem.

Cena kłódki w systemie jednego klucza jest taka sama jak kłódki indywidualnej. Różnica polega tylko na tym, że na cały zestaw będą tylko trzy klucze. Dodatkowe klucze można zamówić wraz z zamawianym kompletem.

Uwaga! Przy zamówieniu dodatkowych kluczy wraz z produktem, otrzymujecie 30% rabatu na klucze.

Oferujemy dwa rodzaje produktów: kłódki w systemie jednego klucza produkowane przez fabrykę, czyli zestawy fabryczne, które ze względu na ograniczoną ilość kombinacji klucza mogą się powielać i kłódki na jeden klucz dedykowana dla konkretnego zamówienia wykonywane w naszej pracowni. W tym drugim rodzaju klucz nigdy się nie powtórzy, ale co ważniejsze zestawy takie będą miały przypisany KOD, według którego będzie możliwe domówić dodatkowe kłódki, klucze lub nawet wkładki.

Drugi rodzaj kłódek w systemie jednego klucza umożliwia również wybór kłódek:

  • zwykłych lub certyfikowanych jako antywłamaniowe,

  • klucz bez ochrony lub z ochroną antywłamaniową,

  • podwyższona odporność na warunki atmosferyczne.

Jeżeli nie znajdziecie odpowiednich rozwiązań lub potrzebujecie więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą przez e-mail biuro@patron.wroc.pl lub telefonicznie 71 321 08 59. w godzinach 8:00 – 16:00. Mile są Państwo widziani w naszej siedzibie przy ul. Tadeusza Kościuszki 117/1u, gdzie można zobaczyć i wypróbować każdy z produktów.